Через несвоєчасне вирішення проблеми на Троянівській працівники водоканалу отримали догани

2017-12-06, 14:17
  0     0

Під час засідання міськвиконкому директор КП «Житомирводоканал» Андрій Нікітин повідомив, що через затримку з ліквідацією аварії на вул.Троянівська четверо працівників водоканалу отримали догани та будуть позбавлені премій.

«По випадку на Троянівській: за дорученням мера ми провели службове розслідування. По факту був заасфальтований колодязь, його не було на наших картах і ми не змогли його оперативно знайти. Троє робітників аварійно-диспетчерської служби отримали догани і отримав догану майстер, вони будуть позбавлені премій», - підкреслив Нікітін.

Він відповів також на запитання членів виконкому стосовно перекриття води у Житомирі 5 грудня.

«Вчора в нас був порив на Чуднівській, 116, це трубопровід діаметром 600 мм…. На сьогоднішній день водоканал інтенсивно освоює кошти і реалізовує проекти Світового банку. Вони стосуються якості води: у 2020 році, а може й раніше, ми отримаємо якісну питну воду з крану… До 80% мереж зношені, у нас на найближчий час відбудеться тендер по заміні мереж, і я сподіваюся, що всі ці мережі будуть замінені у 2018 – на початку 2019 року», -  відзначив директор КП «Житомирводоканал».
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0