Житомирська влада планує узгодити програму, щодо побутових відходів

2017-12-06, 16:47
  0     0

Проект рішення  «Про затвердження Програми поводження з побутовими відходами у м. Житомирі на 2018-2020 роки», розміщений 6 грудня 2017 року, мають намір прийняти на черговій сесії міської ради.


Відповідальним виконавцем програми зазначено управління житлового господарства, співвиконавцями – управління, комунальні підприємства та ОСББ, термін реалізації –2018-2020 роки.

Мета даної програми - створення системи управління відходами, зменшення кількості стихійних сміттєзвалищ, покращення санітарного стану міста та зменшення негативного впливу на навколишнє середовище і здоров’я людей.

Загальна сума фінансових ресурсів, що необхідні для реалізації програми, складає 575 тисяч гривень, серед яких кошти міського бюджету - 161 тис грн, позабюджетні джерела – 414 тис. грн.

Очікуваними результатами впровадження програми мають стати зменшення кількості відходів, які утворюються в процесі життєдіяльності населення, будівництво сміттєпереробного заводу, максимальне вилучення вторинної сировини, скорочення обсягів захоронення відходів на полігоні ТПВ для подальшого проведення робіт з його рекультивації, зменшення кількості несанкціонованих сміттєзвалищ та ін.

В додатку до проекту рішення повідомляється, що Житомирський міський полігон по захороненню твердих побутових відходів знаходиться на балансі КП «АТП 0628» та є єдиним місцем захоронення відходів IV класу небезпеки у Житомирі. Експлуатується з 1957 року, загальна площа - 21,6 га, площа складування ТПВ - 18,7 га. Полігон був створений на місці кар’єру Крошенського цегельного заводу, стихійно, без відповідного проекту.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0