У Житомирі перевірили стан старих кіноплівок. ФОТО

2019-08-29, 10:54
  0     0

У Житомирському обласному центрі народної творчості, який розміщений на вулиці Трипільській, 5, спеціальна комісія перевірила кількість та стан старих кіноплівок, які знаходяться на балансі установи.

Про це 27 серпня поінформувала пресслужба Житомирської облради.

«Розпорядженням голови Житомирської обласної ради від 22 липня 2019 року було створено комісію з перевірки належного стану кіноплівок, що знаходяться на балансі комунальної установи «Житомирський обласний центр народної творчості». Відповідно до розпорядження, комісія мала дослідити та перевірити стан кіноплівок, встановити фактичну наявність та їх технічний стан з метою подальшого звернення у Державне підприємство «Національний центр Олександра Довженка» щодо надання експертного висновку технічного та якісного стану кіноплівок. Участь у роботі комісії взяв перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко», - повідомила пресслужба.

«Першочергово потрібно визначити, які кіноплівки становлять історичну і культурну цінність. Ми маємо зберегти все те, що зможемо показувати майбутнім поколінням як частину історії не тільки України, а й нашої області», - розповів Сергій Крамаренко.

За повідомленням, комісія перевірила наявність плівок та стан приміщень і доручила керівнику Центру народної творчості провести повну оцінку матеріалів, їх стан та цінність, а також створити електронну базу.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0