До складу яких комітетів Верховної Ради увійшли житомирські нардепи

2019-08-30, 09:37
  0     0

На першому пленарному засідання Верховної ради ІХ скликання народні депутати затвердили проект постанови «Про перелік, кількісний склад і предмети відання комітетів Верховної Ради України дев'ятого скликання».

Про це 29 серпня поінформувала пресслужба парламенту.

«Згідно з даним документом, у Верховній Раді України дев’ятого скликання працюватимуть 23 комітети з мінімальною кількістю народних депутатів – 5, максимальною – 34. Верховна Рада прийняла Постанову «Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України дев'ятого скликання». Даний документ підтримали 299 народних депутатів», - йдеться у повідомленні.


До яких парламентських комітетів увійшли шість мажоритарників від Житомирської області та двоє колишніх депутатів обласної ради –  можна ознайомитись далі .

У Комітеті з питань аграрної та земельної політики членами будуть двоє представників Житомирської області:

ГРИЩЕНКО Тетяна Миколаївна (фракція партії «Слуга народу»), обрана по Малинському округу №66;

КОСТЮК Дмитро Сергійович (фракція партії «Слуга народу»), обраний по Новоград-Волинському округу №65.

Колишня голова облради та очільниця обласної «Батьківщини» буде членом Комітету з питань екологічної політики та природокористування:

ЛАБУНСЬКА Анжеліка Вікторівна (фракція ВО «Батьківщина»), обрана по партійному списку.

У Комітеті з питань економічного розвитку буде працювати один представник Житомирської області:

КИЦАК Богдан Вікторович (фракція партії «Слуга народу»), обраний по Бердичівському округу №63.

Членом Комітету з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування буде один із засновників житомирського реабілітаційного центру для учасників АТО:

КУЗЬМІНИХ Сергій Володимирович (фракція партії «Слуга народу»), обраний по Чуднівському округу №67.

До складу Комітеті з питань національної безпеки, оборони та розвідки увійдуть Герої України, які представляють Житомир:

перший заступник голови Комітету - ЗАБРОДСЬКИЙ Михайло Віталійович (фракція партії «Європейська солідарність»), обраний по партійному списку;

ГЕРАСИМЕНКО Ігор Леонідович (фракція партії «Слуга народу»), обраний по Житомирському округу №62.

Членом Комітету з питань правоохоронної діяльності буде самовисуванець, який у  парламенті попереднього скликання був заступником голови Комітету з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України:

АРЕШОНКОВ Володимир Юрійович (позафракційний), обраний по Коростенському округу №64.Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0