Всім – по 75%: премії керівників підрозділів Житомирської міської ради за липень-серпень

2019-09-06, 13:54
  0     0


Розпорядженням міського голови від 26 липня 2019 року керівники структурних підрозділів Житомирської міської ради, заступники мера та секретар міськради отримали премію в розмірі 75% до місячної заробітної плати.

За серпень розмір премії теж всім по 75%, лише заступнику директора департаменту економічного розвитку Олегу Даценку – 50%.

Відповідно до постанови КМУ «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», керівникам органів місцевого самоврядування надано право здійснювати преміювання працівників відповідно до їх особистого вкладу в загальні результати роботи, а також до державних і професійних свят та ювілейних дат у межах фонду преміювання, утвореного у розмірі не менш як 10 відсотків посадових окладів та економії фонду оплати праці. Конкретні умови, порядок та розміри преміювання працівників визначаються у положенні про преміювання відповідного органу. Знайти положення про преміювання у Житомирській міській раді не вдалося, хоча, для прикладу, відповідне рішення Вінницької міської ради є у відкритому доступі.

Цікаво, що 75% премію отримує й Євген Баренко – заступник директора департаменту державної реєстрації, який був затриманий на хабарі й розпорядженням мера з 18 квітня 2019 року відсторонений від посади, але після 19 червня повернувся до роботи. З цього ж дня, відповідно до розпорядження мера, Баренку була скасована надбавка за високі досягнення у праці в розмірі 50%.
Джерело Житомир.info

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0