В мікрорайоні Маликова було встановлено понад 40 сучасних камер відеоспостереження. ФОТО

2019-09-27, 13:33
  0     0

Як повідомляє пресслужба Житомирської міської ради, наразі завершується реалізація проєкту-переможця бюджету участі м. Житомира «Вуличне відеоспостереження в мікрорайоні Маликова: «Раді Вас бачити», який переміг на загальноміському голосуванні у минулому році.

Відповідно до технічного завдання система відеоспостереження повинна забезпечити цілодобове спостереження та контроль за місцями в’їзду-виїзду автомобільного транспорту до (з) мікрорайону, об’єктами інфраструктури, зонами відпочинку та прилеглою територію до багатоповерхових будинків.

Всього в мікрорайоні було встановлено 41 сучасну камеру відеоспостереження, з яких 6 спеціалізованих камер виконують функцію автоматичного розпізнавання номерів транспортних засобів та 4 – візуальної ідентифікації обличь людей.

Для інтеграції системи відеоспостереження мікрорайону Маликова з міською системою відеоспостереження прокладена окрема магістральна волоконно-оптична лінія зв’язку до КП «Міський інформаційний центр» Житомирської міської ради, де оператори забезпечуватимуть цілодобовий моніторинг ситуації в мікрорайоні.

Також доступ до системи буде наданий підрозділам Національної поліції України та іншим службам оперативного реагування.

Крім цього, обладнання системи забезпечує запис та зберігання відеоінформації в архіві протягом 30 діб.Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0