Понад 9 млн грн отримали аптеки Житомирщини за відпущені «Доступні ліки»

2019-10-03, 15:29
  0     0


Жителі Житомирської області можуть отримати лікарські препарати за програмою «Доступні ліки» у 78 аптечних закладах, які підписали договір з НСЗУ стосовно участі в програмі реімбурсації «Доступні ліки». Так за е-рецептами «доступні ліки» можна одержати безкоштовно або з частковою доплатою у 289 місцях відпуску. З квітня цього року аптекам області виплатили понад 9 млн грн  за відпущені ліки за програмою реімбурсації.
 
Згідно з е-даними НСЗУ, аптеки Житомирської області отримали 9 млн 139 тис. грн відшкодування за відпущені «Доступні ліки» жителям регіону. Нагадаємо, що на карті можна переглянути місця відпуску лікарських препаратів за урядовою програмою реімбурсації.
 
З 1 квітня програма «Доступні ліки» перейшла до адміністрування Національної служби здоров’я України, яка напряму працює із аптечними закладами. Так жителі Житомирщини продовжують отримувати необхідні їм життєві препарати з мінімальною доплатою або безкоштовно.
 
Протягом квітня-вересня цього року відповідно до е-даних НСЗУ, у Житомирській області виписали 280,686 тис. електронних рецептів на «Доступні ліки». В аптеках за цими е-рецептами отоварили 227,081 тис. ліків, що складає 80,90%.
 
Для того, щоб отримати е-рецепт на «Доступні ліки» необхідно звернутися до лікаря, з яким підписали декларацію. Сімейний лікар виписує електронний рецепт, який можна отоварити у аптеці, що увійшла до програми реімбурсації з НСЗУ (про це свідчить наліпка на аптечному закладі).
 
На мобільний номер пацієнта приходить повідомлення з номером та кодом рецепту. Код відображає назву діючої речовини препарату. Відповідно до цього підбирають ліки. При потребі лікар може видати і паперовий варіант рецепту.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0