Нардепи з Житомирщини просять 360 млн грн на відновлення аеропорту «Житомир»

2019-10-03, 12:19
  0     0

Як повідомляє Житомир.info, шість народних депутатів від Житомирської області, які були обрані в одномандатних виборчих округах, 10 вересня 2019 року направили звернення міністру інфраструктури Владиславу Криклію щодо житомирського аеропорту.

«Житомирський аеропорт заснований у 1937 році. Технічна пропускна спроможність 300 тис. чоловік та 5 тис. тонн вантажу. З 1990 до 2014 року аеропорт не використовувався. Починаючи з 2014 року його відбудовою займається приватний інвестор. На даний час відновлено термінал, адміністративні, обслуговуючі приміщення та готель аеропорту», - йдеться у зверненні.


Нардепи зазначають, що для повноцінного функціонування аеропорту потрібно: подовжити та розширити злітно-посадкову смугу та рульову доріжку; встановити світлосигнальне обладнання та систему посадки; побудувати перон тощо.

«Звертаємося до Вас з проханням сприяти у виділенні у 2020 році коштів з державного бюджету в сумі 360,0 млн грн на завершення робіт по об’єкту «Реконструкція аеродромного комплексу ДП «Міжнародний аеропорт «Житомир» ім. С.П. Корольова» ТОВ «Акорд», - пишуть депутати.
Міністр інфраструктури надав відповідь, що Мінінфраструктури всіляко підтримує зусилля Житомирської міської об’єднаної територіальної громади стосовно модернізації та розвитку аеродрому «Житомир», однак в проєкті держбюджету на наступний рік не передбачені кошти на його реконструкцію.

«У разі внесення поправки до зазначеного проєкту Закону України (про державний бюджет на 2020 рік – ред.) щодо виділення коштів на реконструкцію аеродромного комплексу аеропорту «Житомир», Мінінфраструктури підтримає таку ініціативу», - відповів нардепам міністр Владислав Криклій.

a1
a2

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0