Департамент освіти надав рекомендації щодо осінніх канікул

2019-10-07, 20:01
  0     0

Як повідомляє  Житомир.info з посиланням на заступника директора департаменту освіти Житомирської міської ради Раїсу Кошевич, осінні канікули у школах Житомира, як, власне, у загальноосвітніх навчальних закладах усієї України, повинні розпочатися в останній понеділок жовтня, 28-го числа. Однак ця дата не є остаточною.

«Міністерство освіти і науки України запропонувало структуру навчального року 2019-2020, відповідно до якої осінні канікули триватимуть з 28 жовтня по 3 листопада. Однак навчальний календар носить рекомендаційний характер. Тож і зазначений строк осінніх канікул може бути змінений», – зауважила Раїса Кошевич.

Заступник директора департаменту освіти також наголосила, що строки канікул, зокрема, залежать від температурного режиму у навчальних закладах.

«Відсьогодні наш департамент розпочав моніторинг температурного режиму у класах. Показники температури повітря у класних кімнатах якраз можуть стати одним із визначальних факторів початку канікул, адже з цим пов'язаний стан здоров’я дітей. Спираючись, зокрема, на ці показники, міськвиконком може корегувати дату початку канікул», – сказала Раїса Кошевич. Вона також зауважила, що термін канікул можуть корегувати і дирекції шкіл, якщо на те є підстави.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0