На Житомирщині невідомі підпалили службове авто Державної екологічної інспекції. ФОТО

2019-10-23, 13:36
  0     0

На Олевщині спалили службовий автомобіль Державної екологічної інспекції Поліського округу. В Державній екологічній інспекції підозрюють у підпалі авто «чорнорубів».

«Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу постійно намагаються контролювати законність вирубки та вивезення лісопродукції, але стикаються з проблемою тиску та опору з боку зацікавлених осіб "чорнорубів"», - кажуть екологи.

Подія сталася в ніч з 21 на 22 жовтня.
 
«Працівники Державної екологічної інспекції Поліського округу виїхали на позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства ДП "Олевське ЛГ" на яку державних інспекторів було не допущено. Екологи залишили один із службовий автомобілів на території, яка охороняється і знаходиться неподалік від вищезазначеного лісового господарства, пересіли до іншого екіпажу державних інспекторів і виїхали до лісового масиву здійснювати заходи державного нагляду (контролю), але вночі невідомими особами було вчинено підпал залишеного службового автомобіля», - повідомляє Державна екологічна інспекція Поліського округу.

На місце події прибула Національна поліція та зафіксувала факт підпалу.

На даний час Інспекцією та Національною поліцією вживаються заходи стосовно встановлення винних осіб та притягнення їх до кримінальної та адміністративної відповідальності.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0