Вже у наступному році розподіл до інтернатури відбудеться за новим прозорим механізмом

2019-11-08, 15:59
  0     0


Вперше в Україні випускники медичних вузів самостійно обиратимуть майбутнє місце проходження післядипломної підготовки.
 
Справедливий електронний розподіл до інтернатури буде відбуватися на основі пріоритетів випускників (можна обрати 5 програм підготовки) та їх об’єктивного рейтингу. Також, студенти зможуть подавати документи для вступу в інтернатуру через онлайн-платформу.

Базою для інтернатури може стати не тільки державний, а і приватний заклад охорони здоров’я за умови наявності потужної матеріально-технічної бази і достатнього пацієнтопотоку.
 
Вже з 2020 року всі лікарі-інтерни, незалежно від форми навчання, будуть отримувати заробітну плату. В державному бюджеті 2020 року на це передбачено 202 460, 8 тис. грн.
 
4 листопада 2019 року пройшла робоча зустріч представників Української медичної студентської асоціації із заступником міністра Mladena Kachurets, на якій обговорили нову модель інтернатури. Всі присутні студенти отримали відповіді на свої питання. Їх можна прочитати тут: https://bit.ly/2WQF2qk
 
Всі програми підготовки в інтернатурі будуть оновлені відповідно до рекомендацій Світової асоціації медичної освіти. Ці зміни наблизять систему підготовки лікарів до європейських стандартів та дозволять українським лікарям бути конкурентними на світовому рівні.
 
Новий електронний розподіл – справедливий, автоматизований та прозорий, він повністю виключає корупційну складову. Тільки вибір випускника і його рейтинговий бал визначає місце проходження інтернатури.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0