Житомирські школярі мають змогу взяти участь у конкурсі «Запроси полярника до себе»

2019-11-12, 15:19
  0     0


Для українських школярів вдруге розпочався конкурс «Запроси полярника до себе» – цього разу до нього зможуть долучитися учні з більшої кількості міст, ніж минулого року. Конкурс оголосили в Міністерстві освіти і науки України 11 листопада. Житомир серед 10 міст країни, з яких учні можуть запросити до себе полярників.
 
«Торік МОН та Національний антарктичний науковий центр вперше зробили такий конкурс, і він мав дуже великий успіх. Полярники отримали понад 200 листів, причому неодноразово приходили прохання розширити “географію” конкурсу, бо тоді було “покрито” тільки 8 обласних центрів. Зараз НАНЦ має можливість провести конкурс у 10 містах – частину, здебільшого великі міста, залишили з минулого року, а частина – це абсолютно нові міста. Приміром, додали 2 міста з Донбасу, адже ми розуміємо, що тамтешнім школярам особливо потрібна підтримка», – повідомила Міністр освіти і науки Ганна Новосад.
 
Конкурс «Запроси полярника до себе-2: Один день з життя в Антарктиді» пройде в таких містах: Київ, Львів, Одеса, Житомир, Вінниця, Чернігів, Ужгород, Слов’янськ і Сєвєродонецьк, Бровари. Щоб взяти участь, школярам з цих міст необхідно:
 
  • підготувати текстову або відеорозповідь про те, як, на їхню думку, проходить один день з життя в Антарктиді;

  • заповнити реєстраційну форму за посиланням та додати туди свою розповідь.

 
Дедлайн подачі матеріалів: 10 грудня 2019 року
 
У кожному з 10 міст до трьох закладів-переможців з найбільш креативними роботами завітають учасники українських антарктичних експедицій. Вони розкажуть про власний досвід життя та дослідження на полярній станції «Академік Вернадський». Зокрема, покажуть фото, відео з зимівок, познайомлять учнів із флорою та фауною Антарктики, а також відповідатимуть на запитання школярів.
 
Переможців оголосять до кінця грудня 2019 року. Візити до шкіл відбуватимуться протягом усього навчального року.
 
Важливо, що цього року конкурс приурочений до 200-ліття відкриття Антарктичного континенту, що відзначатиметься у січні-лютому 2020-го.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0