Депутати облради звертаються до Кабміну з проханням щодо Житомирської митниці

2019-11-12, 16:09
  0     0


Депутатський корпус Житомирської обласної ради просить Кабінет міністрів внести зміни до постанови від 2 жовтня 2019 року «Про утворення територіальних органів Державної митної служби» й не ліквідовувати Житомирську митницю.

Відповідне звернення було ухвалено на сесії обласної ради 12 листопада. Мотиви звернення пояснив голова облради Володимир Ширма.

«Постановою, яка була прийнята Кабінетом міністрів, фактично ліквідовується митниця в Житомирській області. Звичайно, ми всі стурбовані цією ситуацією, вона фактично не допустима, тому що Житомирщина є областю, яка має зовнішні кордони з іншими державами і є декілька митних постів. На Житомирщині працює багато експортерів, які експортують свою продукцію. І от, за словами працівників митниці, частина області буде закріплена за Київською митницею, а північна частина – за Рівненською митницею. І це б нічого, але, по-перше, є незручності, бо експортери, наприклад, з Овруцького району – лісгосп чи інше підприємство, мають їхати в Рівне, щоб там замитнити відповідний груз, але разом з тим за сертифікатами треба їхати до структур державних і отримувати в Житомирі, це додаткові витрати. Крім того, звичайно, це й надходження до бюджету, бо більше чотирьох десятків людей працює на митниці – це відрахування до міського і до обласного бюджету. Тому ми піднімаємо питання перед кабінетом міністрів про внесення змін у відповідну постанову, щоб залишити Житомирську митницю», - розповів Володимир Ширма.



Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0