В Житомирі відбувся традиційний турнір з плавання пам’яті Ніни Сосніної. Результати. ФОТО

2017-12-18, 16:59
  0     0

Близько 250 спортсменів зібрав 15-17 грудня у Житомирі традиційний турнір з плавання, присвячений пам’яті Ніни Сосніної та 74-й річниці визволення міста Житомира від німецько-фашистських загарбників. З них 120 учасників - спортсмени ДЮСШ, ще 130 - плавці категорії "Мастерс". Місто Житомир на змаганнях представляли 30 спортсменів у трьох командах. 


Цього року як ніколи був високий рівень спортсменів, які приїхали на змагання. І як результат, у командному заліку перемогу святкувала команда ДЮСШ№2 з Рівного з результатом 186 очок. Житомиряни - другі, маючи в активі 166 очок. На третьому місці - клуб "Наука-спорт" (Київ) - 109 балів. 

Інші командні результати:

4 - Училище фізичної культури (Бровари) - 84

5 - ЦСКА Дельфін (Київ) - 61

6 - ДЮСШ м. Бориспіль - 12

7 - СДЮШОР №9 (Київ) - 8. 
 
- Варто зазначити, що Рівне представляли дуже сильні плавці. В складі команди було чотири майстри спорту, інші - кандидати в майстри спорту. Тому результат закономірний. Але і наші спортсмени себе показали на цьому рівні достойні результати. Якщо говорити про індивідуальні результати, хотів би виділити дуже успішний виступ житомирянина Олексія Дацюка. З молодших хлопців - Влада Грановецького, який виграв свої дистанції. Оляна Рафаловська виходить на свій звичний високий рівень. Що стосується гостей, то дуже сильні результати в плаванні батерфляєм і комплексом показав майстер спорту Ольга Савченко з Броварів. Також рівненчани, сестри Корольчук не мали собі рівних в плаванні на спині. З хлопців варто відмітити Андрія Родзинського в плаванні вільним стилем. Рівненчанин, фактично, виграв усі дистанції, - розповів голова Відокремленого підрозділу громадської організації "Федерація плавання України" у Житомирській області" Микола Крук.

Зараз житомирські плавці продовжать готуватися в звичному режимі. Найближчі змагання - чемпіонат України серед юнаків у місті Дніпро, який запланований на кінець березня 2018 року.

- Зараз ми починаємо планову підготовку до весняного сезону плавальних циклів України. Осінній цикл був дещо зіпсований пізнім початком роботи плавального басейну. Фактично, півтора місяці самої основної базової роботи, ми не мали можливості займатися в нашому басейні. Крім того, наклалася смерть нашого провідного тренера Едуарда Газаряна, що не найкращим чином вплинуло на психологічний стан наших спортсменів. Але, думаю, що зараз все нормалізується. Робота відділення плавання ДЮСШ Авангард увійшла в нормальне робоче русло і на березень місяць, маю надію, матимемо зовсім іншу команду з іншим результатом, - сподівається Микола Крук.

За матеріалами  Спортивний Житомир

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0