Власникам житомирських МАФів можуть зменшити пайову участь

2017-12-20, 11:11
  0     0

Житомирські підприємці, у МАФах яких реалізують підакцизні товари, виступають за зменшення розміру коштів пайової участі на благоустрій міста.

Про це вели мову на засіданні міськвиконкому 20 грудня. Мер Сергій Сухомлин виступив з рекомендацією розглянути це питання на засіданні.

«Зібралися підприємці щодо пайової участі: вони вважають, що коефіцієнт 3 для групи підакцизних товарів завеликий. Пропоную розглянути це питання під час засідання міськвиконкому…. Не всі платять, і ми вимушені подавати на демонтаж. Зараз, згідно з положенням, ці кошти зараховуються комунальному підприємству. З наступного року нам треба зробити так, щоб ці кошти йшли в місцевий бюджет», - повідомив Сухомлин, після чого він залишив засідання, а місце головуючого зайняв заступник мера Матвій Хренов.

Питання зменшення коефіцієнту пайової участі для власників МАФів, в яких продають підакцизні товари, обговорювалось під час затвердження фінансового плану КП «Інспекція з благоустрою м. Житомира» на 2018 рік.

«Інспекція погоджується, що, можливо, треба знизити коефіцієнт, але треба вносити відповідний проект рішення на виконкомі, він його затвердить, і тоді будемо враховувати новий коефіцієнт – не 3, а 1. Кошти, які отримуємо з пайової участі, інспекція використовує на благоустрій», - зазначила член виконкому, заступник директора цього комунального підприємства Наталія Павлюк.

Виконком прийняв рішення розглянути питання зменшення коефіцієнту пайової участі для підприємців, які торгують підакцизними товарами, згідно законодавства, тому що це є регуляторним актом, який потребує громадського обговорення.

Нагадаємо, раніше це питання підіймав екс-заступник міського голови Євгеній Демчик. Він зазначав, що кошти які мають йти з оплати пайової участі зараз залишаються на рахунках інспекції з благоустрію і витрачаються не за призначенням.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0