У житомирській поліклініці розмістили оголошення про платні лабораторні дослідження: чи доведеться сплачувати за послуги

2020-01-14, 14:23
  0     0


Відтепер лабораторні дослідження за направленнями лікарів первинної ланки у житомирській дитячій поліклініці, що на Святослава Ріхтера, платні - оголошення із таким змістом вихідними з’явилися у медустанові. Натомість центр первинної медико-санітарної допомоги уклав договір із приватним медичним центром за результатами тендерних торгів. Директор дитячої міської лікарні імені Й.В. Башек розповідає, у якому разі потрібно буде платити за послуги, а у якому - ні.

«На сьогоднішній день всі аналізи за направленнями лікарів, які працюють у КП “Дитяча міська лікарні імені Й.В. Башек, це вузькі спеціалісти, лабораторія виконує безкоштовно. Рішенням виконкому 3-4 місяці було затверджено платні послуги на аналізи, які виконуються у КП на платній основі, тобто, це аналізи, які виконуються без направлення лікаря», - розповів директор КП “Дитяча міська лікарня імені Й.В. Башек” Володимир Галайба.


Наразі ж здати кров можна у будь-якій амбулаторії центру первинної медико-санітарної допомоги, яку опісля цього доставлять до приватного медцентру, який і проведе дослідження.

«Центр ПМСД підписав договір із приватним центром на забір як крові з вени, так і на капілярну кров. На відкриті торги ми виставлялися 8 листопада, торги відбулися 29 грудня. Тиждень-два, і медцентр самостійно робитиме забір капілярної крові», - зазначила в.о. директора КП “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Людмила Зайцева.

Джерело Житомир.Life


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0