Виконком розглядає питання по забудові скверу на Лятошинського

2017-08-09, 10:22
  0     0

Сьогодні о 10:00 розпочалося позачергове засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради. Одним з питань, що буде розглядатися є питання про організацію відкритого конкурсу на кращу пропозицію благоустрою території скверу на розі вулиць Небесної Сотні та Лятошинського в місті Житомирі з розміщенням об’єкту торгівлі загальною площею до 150 кв.м.

Станом на 10:17 у залі багато людей, серед них також є представники «Айдару».Як повідомляв Інсайдер Житомира членам виконкому буде запропоновано підтримати питання проведення відкритого конкурсу, затвердження положення про конкурс та його умови, а також визнання організатором конкурсу Департамент містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради.

Також журі буде розглядатися Робочий проект «Капітальний ремонт скверу на розі вулиць Небесної Сотні і Лятошинського в м. Житомирі», розроблений в 2015 році на замовлення КП «Зеленбуд» Житомирської міської ради Державно-кооперативним проектно-вишукувальним інститутом «Житомирагропроект», який пройшов державну експертизу і розглядався на засіданні архітектурно - містобудівної ради.
 
Конкурс планують оголосити у серпні 2017 року.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0