Проведення конкурсу на благоустрій скверу поки відкладають

2017-08-09, 11:52
  0     0

Виконавчим комітетом Житомирської міської ради був знятий з розгляду проект рішення про проведення конкурсу на кращу пропозицію благоустрою території скверу на розі вулиць Небесної сотні та Лятошинського.


Прийняли таке рішення на позачерговому засіданні 9 серпня. Всього його підтримали 15 членів виконкому з 16 присутніх. Обговорення було емоційним та тривало майже годину.

Директор департаменту містобудування та земельних відносин надав роз’яснення щодо проведення конкурсу.

«Ми хочемо найти інвестора, який погодиться за власний кошт зробити благоустрій скверу і як винагорода йому – дозволимо розмістити об’єкт торгівлі орієнтовною площею до 150 кв. м», - пояснив Ігор Блажиєвський.

При цьому мером Сергієм Сухомліним були надані уточнення, що об’єкт торгівлі — це має бути безалкогольне кафе з громадським туалетом для житомирян.

«Ми не знаємо, який буде проект. Вже є декілька пропозицій, але треба спочатку визначитися з кращою пропозицією», - повідомив Сухомлин.

Люди, які були присутні на засіданні виконкому, не підтримували розміщення торгового об'єкта в сквері біля Житнього ринку: їх пропозиція була провести конкурс на благоустрій, встановити дитячий майданчик.

Фото з сайту  Житомир.info

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0