Через мобільний додаток можна перевірити, чи законно зрублена ялинка до Нового року

2017-12-27, 17:36
  0     0

Державне агентство лісових ресурсів розробило мобільний додаток для перевірки законності походження ялинки.


Державне підприємство «Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр» Державного агентства лісових ресурсів розробило додаток для Android. Індивідуальний номер з етикетки або бірки, яка прикріплена до ялинки, занесена до єдиної системи електронного обліку деревини. Завдяки номеру та штрих-коду користувач перевіряє, чи дерево було вирублено законно.


Також легальність ялинки можна перевірити на сайті Державного агентства. Якщо інформація про неї відсутня, це може свідчити про сумнівне походження ялинки.


В додатку можна дізнатись породу дерева, лісове господарство та обласне управління, де воно було вирощене. Додамо, що Державне агентство лісових ресурсів проводить заходи для того, щоб не завдавати шкоди для лісу:

– на площі 5 тис. га створені спеціальні плантації новорічних ялинок, де зростає 18 млн шт. хвойних дерев різних порід віком від 1 до 10 років;

– щороку в грудні передбачається проведення рубок догляду за лісом в загущених молодняках, де без шкоди для лісу можна вибрати (відсортувати) близько 1 млн шт. новорічних ялинок;

– є можливість, не рубаючи все дерево, створити новорічні композиції з гілок хвойних порід.

За матеріалами  Хмарочос
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0