Житомирська влада хоче змінити список опорних лікарень

2020-02-13, 09:12
  +5     0


Житомирський міський голова Сергій Сухомлин має намір змінити список опорних лікарень, який Кабмін затвердив постановою від 15 січня 2020 року.

Про  відповідні наміри Сергій Сухомлин повідомив у Facеbook.

«Кабмін оприлюднив розпорядження про затвердження переліку опорних лікарень у госпітальних округах. У нашому районі такими закладами стануть Лікарня №1, що знаходиться у Житомирі, та районна лікарня у Станишівці. Лікарня ж №2 ім. В.П. Павлусенка до переліку не потрапила, хоча за результатами аналізу USAID, вона посіла у рейтингу друге місце (після Лікарні №1). Ми з цим рішенням не погоджуємося. Питання не в фінансуванні чи престижі, а у відсутності логіки. Опорними визначили лікарні, які знаходяться на відстані 2 км одна від одної. Натомість, відстань між Лікарнею №1 та Новоград-Волинським МТМО (найближчим опорним закладом у тому напрямку) становить понад 100 км. А шлях до лікарні має займати не більше 60 хвилин. До прикладу, людині з Березівки чи Іванівки за екстреною допомогою чи з якоюсь серйозною травмою доведеться їхати через усе місто. В той же час Лікарня № 2 розташована найближче до траси Київ – Чоп, має потужні хірургічну, травматологічну, гінекологічну, ЛОР служби, приймально-діагностичне відділення, що відповідає сучасним вимогам, обслуговує понад 120 тисяч житомирян та жителів інших наближених ОТГ. Тож ми готуємо відповідні звернення до прем’єр-міністра України Олексія Гончарука та Міністерства охорони здоров'я України», - написав Сергій Сухомлин.

Міська влада також сподівається на підтримку народних депутатів від Житомира і планує відпрацювати це питання з ОТГ, які знаходяться поруч з Житомирською міською територіальною громадою.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0