Дозвіл на видобуток цирконієвих руд у Поліському заповіднику скасований судом

2017-12-27, 09:25
  0     0

За повідомленням прес-служби прокуратури житомирської області, згідно з позовом прокуратури Житомирської області було скасовано незаконне погодження надання спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування цирконієвих руд в Олевському районі.

«Йдеться про те, що у лютому 2017 року рішенням Житомирської обласної ради безпідставно погоджено суб’єкту господарювання надання спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування цирконієвих руд та супутніх корисних компонентів Південно-Західної ділянки Яструбецького родовища, що в Олевському районі. Зокрема, зазначена земельна ділянка, на якій розташоване родовище, належить до заповідних лісових урочищ – охоронної зони Поліського природного заповідника загальнодержавного значення. У цьому заповіднику, з метою захисту його природних комплексів від господарської діяльності на прилеглих до нього територіях, створена охоронна зона загальною площею майже 12,5 тис га, у якій не допускається будівництво промислових та інших об'єктів, мисливство, розвиток господарської діяльності, що може призвести до негативного впливу на території та об'єкти природно-заповідного фонду. Крім того, погодження спеціального дозволу на користування надрами надано без зазначення його площі», - повідомляє прокуратура.

Захищаючи інтереси держави та територіальної громади, прокуратура області подала до суду позов про визнання протиправним та скасування протиправного погодження надання спеціального дозволу на користування надрами, що наразі задоволений у повному обсязі.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0