Стало відомо, яким буде готель у центрі Житомира

2020-02-14, 10:55
  0     0


Готель "Житомир" на майдані Перемоги реконструюють. Замість обшарпаного приміщення у центрі обласного центру з’явиться тризірковий готель.

"Житомир" на майдані Перемоги побудували у 1971-му році. Останнім часом через некомфортні номери та зношеність обладнання тут було небагато гостей. Товариство "Фаворит компані" міська рада передала готель у січні.

Співзасновниця компанії Олена Розенблат: "Я читала багато коментарів. Зокрема, про те, що тут буде все зруйновано, що тут побудують багатоповерхівку. Хочу всіх заспокоїти, що напрямок готельний буде збережений. Тут розташують готель, але інший".

Представник підприємства-підрядника Микола Козачок: "Ми будемо виконувати роботи з ремонту будівлі. Планується очистити будівлю від сміття, залишків старих речей, меблів. Щоб проектна група могла ознайомитися із завданням, проектним рішенням. Хтось буде звертатися для пропозицій, зауважень аби в місті цікаве зробити і, щоб туризм процвітав, новітні технології запроваджувати".

Олена Розенблат: "Для проектантів виклик зробити цю будівлю комфортною. Саме такою, яка буде відповідати вимогам – готель тризірковий. Щоб в майбутньому була можливість підвищення категорійності. Це з часом. Зараз наш план – європейський готель три зірки".


Джерело Суспільне


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0