Працівники фіскальної служби попередили фінансові махінації на суму 7,3 млн грн

2017-12-28, 09:16
  0     0

За повідомленням прес-служби ДФС України, працівниками підрозділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ ДФС у Житомирській області разом з обласним управлінням Національної поліції були викриті фінансові махінації з кредитними коштами на загальну суму 7,3 млн грн, які використовувало товариство з обмеженою відповідальністю.

«З’ясувалося, що посадовці товариства у вересні 2013 року при укладанні договору іпотеки надали завідомо неправдиві відомості та документи щодо перебування предмету іпотеки в одноособовій власності (об’єкт незавершеного будівництва, співвласником якого на правах спільної власності є міська рада). Внаслідок цього було введено в оману державну установу, укладено свідомо недійсний договір іпотеки та заволодіння кредитними коштами у сумі 7,3 млн грн. Це призвело до втрати зазначеною держустановою забезпечення за виданим кредитом та завдало шкоди в особливо великих розмірах», – йде мова у повідомленні.


Правоохоронці виявили, що у жовтні 2013 року одержані кредитні кошти в сумі 1,2 млн грн, профінансовані державою для завершення будівництва, були зараховані на рахунок підприємства з ознаками фіктивності за начебто отримані будівельні матеріали. Однак, як було виявлено, оформлення придбання цих матеріалів використовувалось для маскування дій, що були спрямовані на заволодіння державними коштами та надання законного вигляду їх цільового використання.

«За даними фактами до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення за ознаками злочину, передбаченого ч. 4 ст. 190 КК України. Здійснюється кримінальне провадження», – повідомляють у відомстві.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0