У лабораторному центрі розповіли про ситуацію щодо захворюваності на грип та ГРВІ

2020-02-25, 14:55
  0     0


Протягом трьох тижнів лютого на Житомирщині відмічається поступове зниження захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції, але епідеміологічний поріг досі перевищений.

Про захворюваність на грип та ГРВІ станом на 24 лютого повідомив Житомирський обласний лабораторний центр.

Упродовж останнього тижня (з 17 по 23 лютого) за медичною допомогою звернулось 7595 людей, що на 10% менше, ніж за попередній тиждень, інтенсивний показник на 8% перевищував епідемічний поріг.

Епідемічний поріг залишається перевищеним на 9 адміністративних територіях області. Найвищі показники захворюваності зареєстровані в у місті Коростені, Житомирському, Баранівському, Попільнянському, Новоград-Волинському та Любарському районах.

Водночас, зауважують у лабораторному центрі, в цілому по області зниження захворюваності відбулося у всіх вікових групах і серед дітей, і серед дорослих.

«Захворіло 4470 дітей, що на 7,6% менше, ніж за попередній тиждень. Питома вага хворих дітей становить 59% від всіх недужих. Найвищий показник захворюваності серед дітей до 4-х років – 2309.0 на 100 тис. дітей цієї вікової групи. Госпіталізовано 347 хворих, в тому числі 254 дитини – 73,2% від госпіталізованих», – йдеться у повідомленні.

У Житомирі захворюваність на грип та ГРВІ також знизилась. Зареєстровано 1915 випадків захворювання, що на 9% менше, ніж за попередній тиждень. Зниження захворюваності відбулося як серед дитячого, так і серед дорослого населення. Зокрема, захворюваність дитячого населення знизилась на 7,5%. Всього на грип та ГРВІ захворіло 1175 дітей – 61,3% від усіх, хто занедужав. Серед дитячого населення найбільш часто хворіють діти до 4-х років.

Показник захворюваності у місті не перевищує пороговий рівень.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0