Суд оштрафував начальника управління Житомирської міськради за розмітку на Великій Бердичівській

2020-03-02, 14:23
  0     0


Корольовський райсуд Житомира визнав винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.188-28 КУпАП (Невиконання законних вимог посадових осіб уповноважених підрозділів Національної поліції) начальника управління капітального будівництва В’ячеслава Глазунова і постановив застосувати стягнення у вигляді штрафу в сумі 255 гривень.

Про це йдеться у постанові суду від 4 лютого 2020 року, опублікованій у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

У матеріалах суду зазначається, що посадова особа порушила норми та стандарти, що стосуються безпеки дорожнього руху, а саме: не виконала припису №318 посадової особи уповноваженого підрозділу Нацполіції від 31.10.2019 щодо приведення у відповідність до ДБН та інших нормативно-правових документів у сфері безпеки дорожнього руху дорожню розмітку по вулиці Велика Бердичівська від площі Соборної до Старого бульвару в м. Житомирі, чим порушила п. 1.5 Правил дорожнього руху України та вчинив порушення, передбачене ст.188-28 КУпАП.

«Порушник до суду 9.12.2019, 16.01.2020, 04.02.2020 не з’явився, про час та місце розгляду справи повідомлявся», - йдеться в матеріалах суду.


31 жовтня 2019 на начальника управління капітального будівництва Житомирської міськради В’ячеслава Глазунова патрульна поліція склала припис через порушення норм і стандартів, що стосуються безпеки дорожнього руху при нанесенні розмітки на вулиці Великій Бердичівській у Житомирі. Тоді В’ячеслав Глазунов  зазначив, що не згодний з рішенням патрульних, та пообіцяв іти до суду.

«Мова йде про розділювальну смугу. Я сам в шоці, що на мене винесли постанову. Буду подавати до суду, що поліція неправа. Але в усьому винні Ткачук та Фурлет. Ця розмітка не була погоджена, у квітні був розроблений проєкт, але з минулого року вступили в силу нові ДБН, і проєктант запроєктував, що у місті, на автомагістралях дозволяється робити смуги 2,75 метра, а поліція з цим не згодна, і винесла припис. Ткачук, Фурлет мали погодити це в управлінні патрульної поліції, а зараз винне УКБ, тому що ми були замовниками проєкту, а область була виконавцем робіт», – пояснив В’ячеслав Глазунов 31 жовтня 2019.

Джерело Житомир.info
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0