Житомир долучився до всеукраїнського проєкту «Озеленення України»

2020-03-04, 15:58
  0     0


4 березня у Житомирській міській раді підписали меморандум про співпрацю, який має на меті озеленити місто в рамках проєкту  «Озелени Україну».

Житомирський міський голова  Сергій Сухомлин спільно з координатором проєкту,  представником ГО «СЕО Club Ukraine» Вадимом Парасочкою та головою ГО «Центр Суспільних Комунікацій» Іриною Ярмоленко підписали меморандум про співпрацю та реалізацію всеукраїнського проєкту, в якому беруть участь мешканці різних областей України.

Представник ГО «СЕО Club Ukraine» Вадим Парасочка відзначив, що рух озеленення вже набирає всеукраїнських обертів.

«Оскільки, на сьогоднішній момент найбільші виклики, які постають перед світовою спільнотою, пов’язані з екологічними питаннями, ми вирішили об’єднати людей і реалізувати історію успіху та добрих справ,  під час якої нагадати мешканцям про важливість бережливого ставлення до природних багатств нашої держави та спільно озеленити Україну, - розповів Вадим Парасочка. -  Приємно, що на нашу ініціативу відгукнулися багато людей. Наразі вже підписано меморандуми з обласними  адміністраціями, долучилося дуже багато міст, територіальних громад, громадських організацій. Сподіваюсь  що даний проект озеленить місто Житомир!»

Підписанти також наголосили на  необхідності здійснення заходів з протидії змінам клімату  та їх важливості для збереження навколишнього середовища, а також створення комфортних умов проживання.

У рамках проєкту «Озеленення України» за 24 години 20 березня учасники з усіх куточків України мають разом висадити 1 000 000 дерев. 

У Житомирі загальноміське озеленення відбудеться 21 березня.

Кожен мешканець громади може  долучитися до всеукраїнської екологічної акції та надати свої пропозиції щодо  місць висадки дерев на території міста.

КП «Зеленбуд» пропонує саджанці дерев (береза бородавчата, горобина звичайна, клен гостролистий, ялина, туя західна).Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0