У центрі Житомира побудуть торгівельно-офісний центр

2017-12-29, 13:14
  0     0

За повідомленням Житомир.info з посиланням на головного архітектора міста Юрія Безбородова, двоповерхова будівля колишнього радіовузлу по вулиці Київській у Житомирі вже менше ніж за два роки може перетворитися на сучасний семиповерховий торговельно-офісний центр.

«Замовник проекту ТОВ «Полісся Інвестбуд», відома в Житомирі хмельницька компанія. Проектувальник - полтавська компанія, архітектор Тетяна Юхно. Проект передбачає підземний паркінг на 37 місць. Перший поверх - торгівля, з другого по сьомий поверх - офісні приміщення, які передбачаються на продаж, не в оренду. По архітектурно-планувальному рішенню перший поверх знаходиться консольно. Тобто, він відступає від червоної лінії. Таким чином збільшуємо пішохідну зону перед цим офісним центром. Фасад буде у стилі біо-тек, достатньо цікавому сучасному стилі. Разом із тим він виконуватиметься із композитних панелей за сучасними тенденціями параметричного дизайну. Це навісна система фасаду, алюмінієві композитні панелі, які досить легкі, ажурні, вони створюють сітку і своєрідний об’єм, пластику фасаду. Зсередини - це скляний фасад, який легко миється, легко обслуговується і в нічний час це все підсвічується та досить цікаво виглядає. Також пішохідна зона, озеленення, освітлення. Генпланом передбачається благоустрій території, прилеглих дворів з облаштуванням дитячих майданчиків та дворових проїздів. Щодо покрівлі, то досить цікава технологія, відносно нова для України, зелена покрівля. Тобто, замовник зараз думає про привабливість такого рішення», - каже головний архітектор Житомира Юрій Безбородов.

Головний архітектор Житомира Юрій Безбородов повідомив, роботи щодо торгівельно-офісного центру повинні розпочатися вже навесні наступного року та триватимуть півтора року. Зокрема, так прогнозують замовники. Щодо вартості реалізації проекту Юрій Безбородов зазначає: наразі про це говорити зарано, адже поки розроблена лише концепція – ескіз проекту.Скільки буде коштувати його зведення, можливо буде говорити після розробки безпосередньо робочого проекту, що передбачає підготовку кошторисної документації.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0