На Житомирщині на місяць обмежені масові заходи

2020-03-11, 11:00
  0     0


В області від 06 березня 2020 року терміном на один місяць обмежене проведення масових заходів. Відповідне рішення прийняли під час позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій минулого тижня.
 
Про те, що в області обмежене проведення масових заходів наголосила і заступниця голови ОДА Наталія Остапченко 10 березня.
 
Окрім цього, медики області пройшли стимуляційні навчання щодо готовності закладів охорони здоров’я до госпіталізації хворих з гострою респіраторною хворобою, спричиненою коронавірусом. У лікувальних установах розроблені схеми перспективного перепрофілювання на випадок масового надходження хворих з підозрою на коронаріврус.
 
Забезпечення лікувальних закладів необхідними засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими засобами, медичними препаратами та обладнаннями для діагностики і надання медичної допомоги, здійснюється відповідно до методики розрахунку тримісячної потреби.
 
За інформацією управління охорони здоров’я ОДА, в області є 240 інфекційних стаціонарних ліжок, з них 78 боксовані, працює 61 лікар-інфекціоніст, з них 17 дитячих спеціалістів. Усі інфекційні стаціонари забезпечені необхідними медикаментами, засобами індивідуального захисту, дезінфекційними засобами, спеціальним медичним обладнанням (пульсоксиметри, апарати штучної вентиляції легень (дитячі і дорослі), вірусно-бактеріальні фільтри, концентрати кисню).
 
ВООЗ рекомендує кожному дотримуватись 3-х основних, простих речей: мити руки, не торкатися обличчя, залишатись вдома, якщо захворів.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0