Усі медзаклади області мають бути готовими надавати допомогу пацієнтам з підозрою на коронавірус

2020-03-12, 11:48
  0     0


На цьому наголосили під час засідання протиепідемічної комісії області. Участь у засіданні  взяла заступниця голови ОДА Наталія Остапченко. Обговорили роль кожного медичного закладу у разі випадків з підозрою на коронавірус на території області. Також присутніх проінформували про лікарні, які у разі потреби будуть перепрофільовані на інфекційні.
 
«Кожен керівник медичного закладу має розуміти принципову схему, як діяти у випадку виявлення підозри на коронавірус. Усі лікувальні заклади області мають бути готовими до таких пацієнтів. У разі потреби такі хворі негайно потребують госпіталізації та ізоляції», – зазначила Наталія Остапченко.
 
Під час засідання обговорили випадок з жителькою Овруцького району, яка звернулася до лікарів з ознаками недуги, схожої на COVID-19. На щастя, попередній діагноз не підтвердився, і у жінки виявили захворювання на грип. Наразі вона проходить лікування і почуває себе значно краще. Проте буде у лікарні до повного одужання.
 
Наразі Черняхівське територіальне медичне об’єднання має законсервоване інфекційне відділення. Проте якщо виникне потреба приймати пацієнтів з підозрою на коронавірус буде повністю перепрофільована на інфекційну лікарню на 250 ліжок. Так і Житомирська районна центральна лікарня у разі масового захворювання перепрофілюється.
 
Також закладом для перебування осіб, які були у контакті із особами з підозрою на коронавірус, у період обсервації на 14 днів визначено обласний багатопрофільний спеціалізований фтизіопульмонологічний санаторій «Лісова казка».
 
Наразі дві лікарні в області, які визначені госпітальними базами, можуть приймати осіб із підозрою на коронавірус. Проте у разі виникнення потреби всі медичні заклади області повинні бути готовими надавати допомогу таким пацієнтам.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0