На кордоні з Білоруссю у Житомирській області закривають пункти пропуску та пішохідне сполучення

2020-03-16, 09:20
  0     0

Як повідомляє пресслужба Житомирського прикордонного загону, на кордоні з Білоруссю тимчасово закриваються пункти пропуску, а у тих що залишаються відкритими припиняється пішохідне сполучення.

«В межах ділянки Житомирського прикордонного загону:

1). з 00 год. 00 хв. 16 березня до 3 квітня 2020 року тимчасово заборонено у всіх пунктах пропуску перетин державного кордону на в'їзд в Україну для іноземців та осіб без громадянства за винятком тих, які мають право постійного або тимчасового проживання на території України, водіїв та обслуговуючого персоналу вантажних транспортних засобів, членів екіпажів, бригад, та, за погодженням Міністерства закордонних справ України, представників офіційних міжнародних місій, організацій тощо. Уточнимо, що це стосуватиметься:

на Житомирщині:

  • міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Виступовичі», що знаходиться в Овруцькому районі;

  • міжнародного пункту контролю для залізничного сполучення «Овруч», що знаходиться в місті Овруч;

  • міждержавного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Майдан-Копищанський», що знаходиться в Олевському районі.

2.) з 00 год. 00 хв. 17 березня до 03 квітня 2020 року тимчасово закривається міждержавний пункт пропуску для автомобільного сполучення «Майдан-Копищанський», що знаходиться в Олевському районі.

Окрім цього припиняється пішохідне сполучення в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Виступовичі», що знаходиться в Овруцькому районі та міждержавному пункту пропуску для автомобільного сполучення «Вільча», що знаходиться вПоліському районі Київської області. Зазначимо, що при цьому буде забезпечено завершення встановленим порядком оформлення осіб та транспортних засобів, які були допущені у пункти пропуску до цього часу. Також це не стосуватиметься перевезень осіб з метою забезпечення захисту національних інтересів або у зв'язку з виконанням міжнародних зобов'язань, також представників дипломатичних установ та гуманітарних місій. Просимо громадян з розумінням ставитись до проведених заходів! Додамо, що прикордонники забезпечені необхідним обладнанням для проведення безконтактного вимірювання температури в подорожуючих, а також індивідуальними засобами захисту», – йдеться у повідомленні.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0