Без паніки та ажіотажу: що відбувається в місті Радомишлі після смерті першої жертви коронавірусу

2020-03-16, 10:13
  0     0


У Радомишлі, де сталася перша в Україні смерть від коронавірусу, прийняли ряд обмежувальних заходів, аби не допустити поширення хвороби. Тимчасово припинили роботу усіх ринків міста та призупили рух транспорту, а також продезінфікували автовокзал та церкву. Приміські та міжміські автобуси не курсують, а в церкві, яку відвідувала жінка 8 березня, немає богослужінь. В’їзд і виїзд на власних автомобілях не забороняють.

71-річна пенсіонерка з Радомишля Житомирської області, у якої виявили Covid-19, померла 13 березня о 14:50. За словами керівника обласного управління охорони здоров’я Миколи Суслика, у чоловіка з Бердичева, якого перевіряли 13 березня, коронавірусу не виявили, а результати аналізів чоловіка з Андрушівки поки не готові.

У Радомишльській лікарні порожньо. При вході у відділення – антисептичні засоби та захисні медичні маски. Керівництво лікарні – на карантині.

Деякі аптеки у місті зачинені, на дверях – оголошення. У тих аптеках, що працюють, захисних масок та антисептиків у продажу немає.

Аптекарка Віра Григорівна розповідає: вчора розібрали майже весь товар, розбирають все, було багато всього і противірусного і антисептиків, сьогодні товар отримуємо знову.

"Ми вірусу не боїмось, але побоюємось, трохи і страшно, а більше від того, що працює сарафанне радіо. От вчора померла наша пацієнтка. Руки ми стали мити частіше, а ось прийшли в аптеку, взяли парацетамол, хай лежить у шухлядці", – розповідає житель Радомишля Павло Мельниченко.

У центрі міста в одному найбільших торгових центрів ажіотажу немає. За словами завідуючого магазином Антона Пергуна, ажіотаж був лише у перший день, коли констатували коронавірус у 71-річної радомишлянки, а зараз магазин працює у нормальному режимі.

Немає людей і у храмі який восьмого березня відвідувала хвора на коронавірус жінка.


Джерело Суспільне

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0