В області поліцейські переведені у посилений режим служби

2020-03-16, 10:35
  0     0


З метою забезпечення належного реагування на повідомлення про події на території області, а також проведенням превентивних заходів для недопущення поширення вірусу COVID-19 поліція регіону з 14 березня перейшла у посилений варіант несення служби.

Про це повідомляє пресслужба ГУНП в Житомирській області.

«Так, до складу створеного при Житомирській облдержадміністрації Оперативного штабу щодо запобігання розповсюдженню короновірусу ввійшли начальник Головного управління Нацполіції регіону та його заступники. У цілодобовий режим роботи переведено Ситуаційний центр ГУНП. Проводяться рейди щодо дотримання встановлених обмежень функціонування розважальних закладів тощо. Розроблено алгоритми дій поліцейських та взаємодії з іншими службами у разі ускладення ситуації. Також вживаються заходи для повного забезпечення поліцейських засобами індивідуального захисту. Робота правоохоронців спрямована на забезпечення правопорядку та безпеки громадян», – йдеться у повідомленні.

У поліції кажуть, що безпосередньо у м. Радомишлі поліцейські забезпечують охорону громадського порядку поблизу лікарні, де залишаються ті, хто спілкувався з хворою, та місць проживання рідних жінки. Моніторинг руху транспорту на в’їзд-виїзд з міста проводиться у звичному режимі (без додаткових постів).
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0