Після спецперевірок голова облдержадміністрації призначив директора департаменту культури, молоді та спорту

2020-03-16, 11:00
  0     0


Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко 12 березня підписав розпорядження про призначення на посаду директора департаменту культури, молоді та спорту Максима Обшту. Переможець конкурсу пройшов особисту співбесіду з головою ОДА, спецперевірку та отримав погодження від Міністерства культури, молоді та спорту України.

Про це повідомили на сайті Житомирської ОДА.

«Призначити ОБШТУ Максима Ігоровича на посаду директора департаменту культури, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації, як переможця конкурсу, з посадовим окладом згідно з штатним розписом з 13 березня 2020 року», – йдеться у розпорядженні голови ОДА.

На сайті ОДА зазначають, що Обшта Максим Ігорович народився 25 липня 1985 року у с.Рея Бердичівського району. У 2007 році закінчив Житомирський державний технологічний університет за спеціальністю «Облік і аудит». З жовтня 2016 до березня 2020 року працював на посаді начальника відділу контролю у соціальній галузі та сфері культури Управління Північного офісу в Житомирській області.Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0