В Україні зафіксовані ще два нові випадки зараження коронавірусом

2020-03-16, 10:54
  0     0


Станом на 16 березня в Україні лабораторно підтвердили ще два випадки зараження вірусом COVID-19: обидва у Чернівецькій області.

Про це 16 березня повідомив Центр громадського здоров’я України у фейсбук.

«Лабораторно підтверджено 5 випадків COVID-19 станом на 16 березня (9:00). За результатами дослідження вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України отримано 5 позитивних результатів на COVID-19: Чернівецька (4) та Житомирська (1) області. Загалом вірусологічна референс-лабораторія Центру громадського здоров’я України дослідила більше 500 зразків», - значиться у повідомленні.

У Міністерстві охорони здоров’я також підтвердили інформацію про два нові випадки зараження коронавірусом.

«В Україні зафіксовано два нових випадки інфікування коронавірусом COVID-19. 16 березня в Чернівецькій області у двох жінок було лабораторно підтверджено COVID-19. Пацієнтки ізольовані, їхній стан стабільний. Проводиться робота із контактними особами. На сьогодні за результатами дослідження вірусологічної референс-лабораторії Центру отримано 5 позитивних результатів на COVID-19: Чернівецька (4) та Житомирська (1, летальний випадок) області. Загалом вірусологічна референс-лабораторія Центру громадського здоров’я України дослідила більше 500 зразків. З початку року Центром громадського здоров'я України отримано 94 підозри про нову коронавірусну інфекцію. У світі зареєстровано 169 387 випадків захворювання COVID-19, з них 77 257 (45,6%) осіб одужали. За межами Китаю зафіксовано 89 367 випадків у 142 країнах/територіях/регіонах», - поінформувала  пресслужба МОЗ.

З інтерактивною картою оперативного моніторингу із кількістю госпіталізованих з підозрою на коронавірус, у розрізі областей та закладів охорони здоров’я, можна ознайомитись за посиланням.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0