У Житомирі продовжуються перевірки виконання плану протиепідемічних заходів. ФОТО

2020-03-17, 12:16
  0     0

Мобільна група  Оперативного  штабу із питань запобігання занесенню та поширенню  COVID-19  16 березня, відвідала АТ «Житомирський маслозавод» («Рудь») та ТРЦ «Глобал UA».

У рамках моніторингового візиту перевірили, яким чином зазначені організації виконують Місцевий план протиепідемічних заходів та рішення виконавчого комітету «Про введення обмежувальних заходів щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території Житомирської міської об'єднаної територіальної громади» зі змінами.

Представник Мобільної групи, заступник начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Олександр Куліковський зазначив: «Звертається увага на те, яким чином  підприємствами організовані  дезінфекційні заходи та вологе прибирання у приміщеннях, чи є у наявності спеціальний маркований інвентар,  засоби дезінфекції та графіки прибирань тощо. А головне: чи поінформовано працівників про важливість профілактичних протиепідемічних заходів та як організовано роботу із відстеження стану здоров’я працівників та допуску їх до роботи».


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0