ОДА просить Раду нацбезпеки ввести надзвичайний стан на території Житомирської області

2020-03-17, 16:00
  0     0


На брифінгу 17 березня голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко повідомив, що обласна влада направила звернення до РНБО щодо введення надзвичайного стану в області і наразі чекають відповіді.

«Вчора на підставі рішення комісії ТЕБ та НС було відправлено звернення до Ради національної безпеки та оборони й прем'єр-міністра щодо введення в Житомирській області надзвичайного стану. Надзвичайний стан передбачає жорсткі обмеження, жорсткі заборони, тому чекаємо рішення Ради національної безпеки та оборони й відповідного указу президента», - розповів голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

Облдержадміністрація рекомендувала перевізникам призупинити роботу автобусних маршрутів та закрити заклади харчування.

«Відсьогодні ми рекомендуємо перевізникам зняти міжобласні, міжміські та приміські маршрути. Крім того, рекомендуємо закрити всі заклади харчування, перукарні. Наша основна задача - не допустити поширенню коронавірсу. Хочу повідомити, що задля не поширення епідемії в Китаї, були жорсткі рішення на державному рівні. Ми бачимо, які події розвиваються на заході Європи. Основне - життя та здоров’я наших громадян, нас з вами. Я закликаю до свідомості громадян, хто контактує з людьми, які приїжджають із західної Європи. Ми чуємо, що поширення коронавірусу в Україні це контактні особи, які контактували з хворими на коронавірус і безумовно звертайтесь при найменших ознаках до лікарів», - сказав Віталій Бунечко.

Він також зазначив, що область вивчає досвід інших країн у профілактиці коронавірусу.

«Ми взяли модель саме китайську по жорстких обмеженнях, тому будемо мати надію. Вивчаємо досвід, вивчаємо, на жаль, не досить позитивний досвід Європи, вивчає досвід Китайської народної республіки, який зумів не дати поширенню, а лише залишити в одній провінції. Будемо мати надію, що вірус не набуде такого поширенню», - зауважив Віталій Бунечко.


Джерело                                                                                                                              Житомир.infoДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0