Виконком затвердив перелік спеціалізованих служб цивільного захисту Житомирської міської ОТГ

2020-03-18, 14:58
  0     0


Перелік  спеціалізованих служб цивільного захисту Житомирської міської ОТГ та положення, що визначає порядок їх функціонування затверджено 18 березня під час засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради. Спеціалізовані служби створені  у  комунально-технічній, протипожежній  та медичній сферах, галузях енергетики, зв’язку і оповіщення, а також охорони громадського порядку тощо.

Крім того, сьогодні було прийнято рішення  про місцевий матеріальний резерв Житомирської міської об’єднаної територіальної громади. Документом визначено перелік і обсяги матеріальних цінностей та засобів, необхідних для ефективного реагування у разі виникнення  надзвичайної ситуації. Зокрема, у резерві  передбачені будівельні матеріали, засоби обігріву та електропостачання, засоби  захисту  та забезпечення рятувальних робіт і загальногосподарського призначення та визначені місця їх накопичення і зберігання.

Як пояснили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, зазначений матеріальний резерв призначений для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території громади.

«Формування резерву необхідне для організації захисту мешканців громади, у разі необхідності надання постраждалому населенню допомоги, забезпечення паливно - мастильними та іншими витратними матеріалами транспортних засобів, залучених для евакуації населення із зони надзвичайної ситуації та можливого ураження», - зазначив Микола Дідківський, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0