На Житомирщині достатньо препаратів для лікування ускладнень від коронавірусу

2020-03-20, 16:49
  0     0


Також по кожному випадку із захворюванням на коронавірус пацієнтів будуть моніторити окремо, розповідає виконавчий директор благодійної організації "Лікарняна каса Житомирської області" Володимир Мишківський.

Володимир Мишківський: "Так ми щоденно знатимемо про стан пацієнтів. Лікар-екперт зможе спостерігати за перебігом захворювання і визначати, які ще медичні препарати потрібно додати у лікування. Це дозволить нам оперативно приймати рішення. Окрім того, ми маємо договори з аптечними закладами на території кожного регіону, що дозволить нам швидко доставляти необхідні пацієнту ліки, не чекаючи централізованих поставок".

Медичний директор Житомирської лікарні №2 Віктор Помирляну каже, що на теперішній час "Лікарняна каса" забезпечила їх препаратами для лікування наслідків коронавірусу та пневмоній.

Віктор Помирляну: "Також ми маємо міську програму, яка забезпечує медикаментами на першу добу перебування. Зараз виділені кошти з міського бюджету для лікування можливих ускладнень пацієнтів, яких госпіталізують в стаціонар із захворюванням на коронавірус".

Джерело Суспільне

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0