У Житомирі волонтери терцентру купують ліки одиноким пенсіонерам

2020-03-24, 16:12
  0     0


Соціальні працівники Житомирського територіального центру купують одиноким та непрацездатним людям старшого віку ліки, харчі та інші потрібні речі, безоплатно доставляють додому, а також допомагають їм сплачувати за житлового-комунальні послуги.

Про це сказав керівник центру Анатолій Сахневич.

За його словами, соціальні працівники ініціювали це, аби мінімізувати контакти цих людей у місті.

Соціальна працівниця центру Алла Морозова розповіла, що обслуговує 4 людини щодня. Загалом жінка допомагає 15-тьом пенсіонерам.

Алла Морозова: "Під час карантину наші підопічні – це літні люди. Вони особливо вразливими під час епідемії. У даній ситуації ми допомагаємо продуктовими наборами, допомагаємо платою за комунальних послуг, а також доставка продуктів харчування і ліків із магазинів".

У Житомирі волонтери терцентру купують ліки одиноким пенсіонерам

Соціальна працівниця Ольга Бардакова: "Я йду до Марії Адамівни Толкач. Вона потребує допомоги, вона дуже хвора, ми їй допомагаємо. Вони нас дуже чекають, як рідних дітей чекають. Ми обслуговуємо 2 рази на тиждень. І у поліклініку ходимо і рецепти виписуємо і інсуліни отримуємо, допомагаємо всім, чим можемо.

За словами Галини Кучеренко, яка керує відділенням натуральної допомоги, продуктів вистачає у повному обсязі.

Галина Кучеренко: "Ми намагаємося охопити усіх людей, щодня телефонуємо їм, цікавимося їхнім здоров’ям, чи мають вони продукти для харчування. На обліку майже 5 300 людей, з них майже 2 тисячі одиноких людей. У кожного соціального працівника від 12 до 18 підопічних. Продуктів у нас із розрахунком до 4 тисяч чоловік. Товару у нас вистачить для всіх і у повному обсязі.

У зв’язку із карантином роботи побільшало, розповів директор центру Анатолій Сахневич.

Анатолій Сахневич: "Одиноким людям забороняємо виходити із квартир, доставляємо товари першої необхідності. У кого немає грошей, тим продукти видаємо безплатно. Міський голова готує розпорядження, щоб ті, хто має менше 2 тисяч гривень пенсії, також отримав продуктові набори. Починаємо ми свою роботу із 8-мої ранку, а закінчуємо о 17 годині. Кожен соціальний працівник знає свою підопічну, тільки людина витратила гроші на ліки, одразу людині приносять продуктові набори, щоб вона не голодували.

Джерело СуспільнеДодавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0