У закладах міста розклеять наліпки із закликом дотримуватися безпечної дистанції біля кас

2020-03-26, 15:58
  0     0


Дотримуватися дистанції у місцях скупчення людей, щоб протистояти поширенню коронавірусу – наліпки з таким закликом для закладів Житомира виготовила громадська організація «Сучасний Формат» за підтримки ПРООН в Україні.

Про це повідомляє пресслужба Житомирської міської ради.

Наклейки на підлозі біля кас допомагатимуть житомирянам дотримуватися безпечної дистанції між людьми у чергах крамниць, аптек, банків, медичних установ та інших закладів, які працюють в умовах карантину.

В умовах, коли від коронавірусу не існує вакцини, сповільнити поширення вірусів допомагає соціальна дистанція. Аби запобігти зараженню, фахівці рекомендують дистанціюватися: уникати людних місць, до мінімуму звести пересування населеними пунктами, при можливості працювати з дому, а у місцях скупчення людей тримати дистанцію у два метри.

«Ми замовили 5 тисяч наліпок  «Дотримуйся дистанції у 2 м.», і реалізувати цю ініціативу у короткий термін вдалося завдяки Програмі розвитку ООН, яка підтримала нашу ідею і оплатила друк тиражу. Спільно із фахівцями Житомирської міської ради ми визначили перелік магазинів, аптек, банків, поштових відділень, які обслуговують житомирян у період карантину, і вже від сьогодні почнемо розповсюджувати наліпки у ці заклади», – зазначила виконавча директорка НУО «Сучасний Формат» Жанна Соловйова.

Представники бізнесу можуть отримати наліпки безкоштовно у НУО «Сучасний Формат» (майдан Перемоги, 10, оф. 301, тел.: +38 (0412) 46-10-86; +38 (097) 294-37-53) або на першому поверсі Житомирська Міська Рада (м-н ім.С.П. Корольова 4/2)

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0