На Житомирщині медики просять допомогти з засобами індивідуального захисту, а також тестами на коронавірус

2020-03-31, 10:12
  0     0


Романівська районна лікарня звертається з проханням до небайдужих допомогти із забезпеченням лікарів засобами індивідуального захисту, а також тест-системами на COVID-19.

Таке звернення було опубліковано на сторінці лікарні у Фейсбук:

"У зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції та з можливим поступленням в лікарню пацієнтів хворих на COVID-19 в закладі виникла гостра потреба в придбанні додаткової кількості засобів індивідуального захисту та апарату для штучної вентиляції легень. Рішенням комісії з ТЕБ та НС з резервного фонду району були виділені кошти в сумі 200 тис. грн. для проведення протиепідемічних заходів в лікарні… Але цих коштів вкрай недостатньо для забезпечення санітарно-епідемічного режиму закладу в умовах пандемії".

Просять надати благодійну допомогу для боротьби та запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) для забезпечення засобами індивідуального захисту, а саме:

- костюми біозахисту одноразові;

- ізоляційні халати;

- респіратори класу захисту FFP2;

- респіратори класу захисту FFP3;

- захисні окуляри;

- рукавички нітрилові нетальковані оглядові (нестерильні), з довгою манжетою (до середини передпліччя або до ліктя);

- хірургічні маски;

- тест-системи для виявлення COVID-19;

- високі бахіли;

- шапочки медичні.

Для лікування пацієнтів з важкими ускладненнями COVID-19 закладу вкрай необхідно придбання апарату штучної вентиляції легень вищого класу з інтелектуальними режимами вентиляції.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0