ОДА проводить перевірку вартості проїзду

2018-01-03, 13:58
  0     0

За повідомленням прес-служби облдержадміністрації з посиланням на начальника управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму обласної державної адміністрації Романа Крисюка, управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму Житомирської обласної державної адміністрації проводить перевірку доцільності підвищення вартості проїзду на приміських маршрутах.

«У 2015 році повноваження обласних державних адміністрацій щодо встановлення тарифів на перевезення пасажирів були скасовані постановою Кабінету Міністрів України. Сьогодні перевізники в області самостійно розраховують вартість. Управління наразі перевіряє та збирає всю інформацію від перевізників – як змінилася вартість та розрахунки, яким чином вони вийшли на таку цифру», – повідомив він.

Також він зазначив, що надалі будуть зроблені висновки та якщо ціна встановлена неправомірно – управління буде звертатись до компетентних органів, для того щоб вони здійснили перевірку.

Згідно з інформацією обласної державної адміністрації, перевізники можуть регулювати вартість проїзду у залежності від пасажиропотоку, відстані та вартості пального. Станом на сьогодні ціни на приміських маршрутах в середньому підвищилися на 14,7%.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0