На водоканалі відбулась презентація проектів, які покращать якість надаваних послуг

2018-01-03, 16:40
  0     0

«Незабаром житомиряни зможуть на собі відчути всі плюси модернізації технологій очистки води. Уявіть, ніяких перебоїв у постачанні, оптимальний напір з крана, чиста вода, без запаху хлору, яка не буде залишати слідів у вашій раковині», - інформує на своїй сторінці в соцмережі КП «Житомирводоканал».


Наразі  проводять роботу в 3 основних напрямках: будівництво нових очисних споруд води та реконструкція насосної станції, реконструкція очисних споруд каналізації та заміна водопровідних мереж.

Іноземні та вітчизняні компанії надсилають свої пропозиції, намагаючись перемогти в цих проектах. З багатьох компаній- учасників, команда з «Житомирводоканалу» повинна відібрати найкращих. Над відбором працює команда з оцінки, в яку входять професіонали в кожній галузі та яка повинна ознайомитись, оцінити та обрати переможців.

Перший проект це «Реконструкція каналізаційних очисних споруд, включаючи заміну механічного та електричного обладнання та каналізаційних труб». Його реалізація дасть можливість забезпечити екологічно якісну очистку та утилізацію стічних вод, суттєву економію електроенергії та повну автоматизацію.

Другий проект «Будівництво нових очисних споруд води та реконструкція насосної станції». Після завершення робіт, мешканці міста отримають питну воду кращої якості в тому об’ємі, що їм необхідний.

Третій проект «Реконструкція водопровідних мереж» спрямований на вирішення проблеми застарілих зношених труб, на яких часто трапляються аварії.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0