Мер поклав особисту відповідальність на керівників житомирських лікарень за наявність у закладах засобів індивідуального захисту та ліків

2020-04-13, 16:21
  +20     0


Міський голова Сергій Сухомлин розпорядився керівникам житомирських комунальних закладів охорони здоров’я на місяць забезпечити наявність резерву засобів індивідуального захисту, експрес-діагностики, лікарських та дезінфікуючих засобів. Керівники закладів особисто відповідатимуть за належне забезпечення усіма необхідними засобами.

Відповідне розпорядження «Про матеріальне забезпечення комунальних закладів охорони здоров’я в умовах пандемії коронавірусної хвороби COVID-19» від 8 квітня розмістили  на сайті Житомирської міської ради.

«Забезпечити наявність місячного резерву засобів індивідуального захисту, експрес-діагностики, лікарських та дезінфікуючих засобів, інших витратних матеріалів у кількості, достатньої для забезпечення надання якісної медичної допомоги пацієнтам, хворим на коронавірусну інфекцію та пацієнтам з іншими захворюваннями, які потребують невідкладної допомоги в умовах стаціонару…Покласти на керівників комунальних підприємств «Лікарня №1» Житомирської міської ради Мордюка В.В., «Лікарня №2 ім. В. П. Павлусенка» Житомирської міської ради Кухарука І. В. «Дитяча лікарня імені В. Й. Башека» Житомирської міської ради Галайбу В.Б., «Центру первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської міської ради Дідика І.В., особисту відповідальність за належний стан забезпечення ввірених закладів засобами індивідуального захисту, експрес-діагностики, лікарськими та дезінфікуючими засобами, іншими витратними матеріалами та обладнанням», –значиться  у розпорядженні.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0