В Житомирі відкрилась виставка зимових картин

2018-01-04, 16:50
  0     0

35 картин з зимовими видами, що виконані в різних техніках, прикрасили стіни виставкового залу житомирського Будинку художника. 

Художник Валентин Войтенко каже, що йому подобається малювати Житомир в різні пори року, однак зимові пейзажі просто зачаровують.

"Як у нас тільки впав перший сніг і почав трохи підтавати, то я пішов на прогулянку по місту. І в парку біля нас там дуже гарні краєвиди - високі дерева, знизу сніг лежить, простежуються далекі дали. Ця картина запала мені в серце, і я намагався передати її на папері за допомогою акварелі ", - повідомив художник Житомирській Хвилі.

Експозиція оформлена таким чином, щоб відвідувачі мали змогу перейнятись духом новорічно-різдвяних свят.

"Тематика новорічно-різдвяна - свята, сніг, колядки. Намагалися підібрати картини так, щоб була зображена на них зима, інші жанрові полотна. Є навіть натюрморти, але такі, щоб вони мали відношення до новорічно-різдвяної тематики", - розповів організатор виставки - голова спілки художників Житомирської області Василь Кондратюк.

Ознайомитись з експозицією зимових пейзажів можуть всі охочі. Вона буде працювати до 19 січня у виставковому залі Будинку художника за адресою: місто Житомир, вулиця Театральна, 8.


Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0