Земельну ділянку, на якій планували зробити піщаний кар'єр, повернули лісгоспу

2018-01-05, 11:37
  0     0

На 40 га лісу в Коростишівському районі на Житомирщині мали намір створити піщаний кар'єр. Про це інформує прес-служба прокуратури.

Зокрема, мова йде про те, що Житомирська обласна рада в травні 2015 року надала дозвіл на зменшення розміру земельної ділянки лісництва площею 39,4 га для розробки піщаного кар'єру.


Згідно з позовом прокуратури Житомирської області судом скасований дозвіл на вилучення ділянки лісу і повернено майже 40 га землі у власність Коростишівського лісгоспу. Після цього підприємство, що планувало зайнятись облаштуванням піщаного кар'єру подало позов до суду, з вимогою повернути ділянку землі.

«Прокуратура області виступила на стороні ДП «Коростишівський лісгосп АПК»в розгляд справи, розпочатої за позовом ТОВ «Сілі-Кор» про визнання недійсною виданої ДП «Коростишівський лісгосп АПК» заяви-відмови на вилучення земельної ділянки площею 39,4 га на користь суспільства», - повідомляє прес-служба прокуратури.

Господарським судом Житомирської області підтримані доводи прокуратури області та ДП «Коростишівський лісгосп АПК» та відмовлено у задоволенні позову ТОВ «Сілі-Кор».

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0