Реконструкцію житомирської об'їзної дороги будуть проводити китайські спеціалісти

2018-01-05, 12:23
  0     0

4 січня в приміщенні Служби автомобільних доріг у Житомирській області пройшла перша робоча зустріч керівництва служби автомобільних доріг з представниками китайської компанії, що будуть проводити реконструкцію північної об'їзної Житомира.

«Пан Чен, представник компанії Sinohydro Corporation Limited (КНР), на початку зустрічі висловив радість зустрічі з українськими колегами та подальшої реалізації даного проекту. Начальник Служби автомобільних доріг у Житомирській області Геннадій Савченко, у свою чергу, пообіцяв різносторонню допомогу та підтримку в роботі. Крім того, незважаючи на контроль іноземного технічного нагляду, згідно з FIDIC, Геннадій Васильович ініціював створення робочої комісії при службі автомобільних доріг у Житомирській області з нагляду за ходом виконання та прийняття робіт задля уникнення можливих помилок», - інформує прес-служба.

Згідно з даними служби автомобільних доріг, представники іноземної компанії зацікавились можливістю обмеження дорожнього руху на автомагістралі під час реконструкції, відведенням земельних ділянок для розширення шляху, наявністю необхідної додаткової матеріальної бази та особливостями роботи в зимовий період.

«Крім того, було спільно виокремлено перші кроки роботи: розміщення виробничої бази; вирішення питання з перенесення наявних комунікацій (електро-, газо-, водо- та зв’язку) та створення замовлень на виробництво залізобетонних конструкцій для будівництва штучних споруд», - повідомляє Служба автодоріг.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0