Житомирський Музей космонавтики відновить екскурсії для відвідувачів

2020-05-22, 12:23
  0     0


З 22 травня після карантинної перерви Житомирський Музей космонавтики ім. С.П.Корольова відновлює роботу Екскурсії проводитимуть за спеціальним графіком і попереднім записом. І співробітники музею, і відвідувачі мають бути у захисних масках та дезінфікувати руки.

Ірина Дячук, директорка Музею космонавтики: "Приймати відвідувачів музей буде за попереднім записом. Номер телефону буде на сайті музею та на сторінках у соцмережах або у самому музеї. Окрім того, у павільйоні "Космос" може знаходитися не більше 10-ти відвідувачів. Групи будуть набиратися від такої кількості. У меморіальному будинку кількість відвідувачів становить 5 осіб.

У нас буде спеціальний графік. Групи будуть прийматися о десятій, одинадцятій та дванадцятій годинах. Після цього будемо проводити санітарні заходи, а далі – екскурсії о п'ятнадцятій, шістнадцятій і сімнадцятій годинах".

У перший день роботи, 22 травня, екскурсії проведуть для двох груп по десять осіб, але доступ буде не до всіх експонатів, каже завідуюча відділом Музею космонавтики Ірина Вишневецька.

Ірина Вишневецька: "Ми не зможемо використовувати усі свої технічні засоби. Відвідувачі не зможуть побувати у космічній подорожі на нашому космольоті "Енеї", але на них чекає наш робот "Міканоїд"- добрий друг наших гостей, особливо малечі. Можна буде оглянути виставку Ірини Антонович - житомирянки, яка зараз живе у Києві. Можна буде ознайомитися з новинами з космічних орбіт світу".

За словами директорки музею Ірини Дячук, зараз колектив також чекає рішення уряду та Президента України щодо присвоєння музею статусу "національного".

Джерело Суспільне

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0