Житомирський краєзнавчий музей долучився до міжнародного флешмобу

2018-01-09, 16:07
  0     0

За повідомленням прес-служби Житомирської обласної ради з посиланням на директора музею Романа Насонова, Житомирський обласний краєзнавчий музей другий раз бере участь в міжнародному флешмобі – селфі у музеї. 18 січня відзначають Міжнародний день музейного селфі, започаткованого у 2014 році Європейським колективом музейних працівників Culture Themes.

«Наш заклад не залишається осторонь міжнародних акцій, і вже другий рік поспіль долучається до світового музейного тренду. Цей флешмоб покликаний привернути увагу до музеїв, їхніх колекцій, зокрема, обласного краєзнавчого музею, а також розширити коло відвідувачів. Для молоді музейне селфі – це насамперед розвага, коли можна проявити креативність, а для музею – це додаткова можливість продемонструвати музейні експонати, привернути до них увагу через соціальні мережі», - повідомив директор закладу Роман Насонов.


Житомирянам пропонують зробити селфі на фоні будь-якого експонату, розмістити фото у Facebook, додавши хештег #MuseumSelfie, а також хештег того музею, де було зроблено селфі – #kraeznavchiymuseum.

В цьому році за найбільш креативне селфі у Житомирському краєзнавчому музеї можна буде отримати подарунок. Результати конкурсу оголосять 23 січня.

У музеї також підкреслюють, що ціна вхідного квитка не буде змінена, а до флешмобу долучаються всі відділи музею, у тому числі і Новоград-Волинський літературно-меморіальний музей Лесі Українки.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0