У Бердичеві планують відкрити театр, реставрація якого коштувала 28 млн грн

2018-01-09, 17:04
  0     0

Новий об’єкт, що завершили у минулому році за кошти ДФРР у Бердичеві, відкриють вже до кінця цього тижня.

Про таку подію розповів голова Житомирської обласної державної адміністрації Ігор Гундич, - інформує прес-служба.

«Починаємо 2018 рік із символів якісних змін – відкриємо культурний об’єкт, який потрібен не тільки Бердичеву, а й жителям області. Відреставрований театр зможе прийняти перших гостей вже цієї неділі», – зазначив керівник області Ігор Гундич.


Відреставрований театр матиме змогу приймати по 420 гостей, у тому числі людей з особливими потребами – в культурному закладі облаштовані місця під візки.

Роботи над відновленням театру були розпочаті у 2015 році та завершилися вкінці 2017 року за рахунок коштів ДФРР (15 млнгрн.) та співфінансування із місцевого бюджету. За цей час проведена реконструкція будівлі з урахуванням усіх вимог, оздоблені фасади, зали, сцена, придбані і встановлено необхідне звукове та світлове обладнання. Роботи проводилися з максимальним збереженням автентичності.

Також голова ОДА підкреслив, що це не єдиний об’єкт, що завершено за кошти ДФРР у 2017 році та заплановано до відкриття на початку цього року.

За повідомленням Житомир.info з посиланням на прес-службу Житомирської обласної державної адміністрації відзначено, що проектна вартість реконструкції театру 28 млн грн.

«З місцевого бюджету виділялося 9,9 млн грн на реконструкцію театру. Згодом додавали ще 2 млн грн із державного бюджету і 1,3 з місцевого. Тобто, загальна проектна вартість – 28,2 млн грн. До кінця цього тижня, 14 січня, театр планують відкрити», - розповіла керівник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Житомирської  обласної державної адміністрації Ольга Григор'єва.Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Коментарів 0